Netsparker’da QA olarak çalışıyorum. Bundan önce 3 sene web yazılım geliştiricisi olarak çalıştım. İlk web sitemi açtığımda sanırım ilkokul 4 veya 5. sınıfa gidiyordum. Bu işi meslek haline getirmeyi düşünmem ise lise yıllarında başladı onun öncesinde Tarih Öğretmeni olmak istiyordum. Sektöre ilk adım attığım zamanlardan şu güne kadar düşüncelerim hep değişti. Belki bunları ayrı bir blog yazısı olarak paylaşabilirim.

2 yıl İstanbul’da çalışmayı denemem dışında hep Sakarya’da yaşadım. Netsparker’a girdikten sonra tekrar Sakarya’ya döndüm. Döndükten sonra kendime hobi edinmeye çalıştım. İlk önce bisiklet aldım fakat tutkuyla bağlanamadım. Motor sürmek istedim fakat ehliyet sınavını geçemedim. MMA’e başladım fakat ilk ayımı tamamlayamadan belimi sakatladım. Doktor bel fıtığı başlangıcı olduğunu sadece yüzebileceğimi söyledi. Ben de uzun zamandır kafamda olan bodybuilding’e tekrar başladım. Bu yazıyı yazdığım tarihte 3. ayım yeni bitti fakat aldığım gelişmeler gayet güzel. Eğer bir aksilik olmadan devam edebilirsem 6. veya 9. ayım bittiğinde ne kadar kilo aldım? Vücudumda ne gibi değişmeler oldu? vb. konular hakkında bir blog yazısı yazmayı düşünüyorum.

Genel olarak kendimin ve hayatımın kalitesini arttırmaya çalışıyorum. Neleri ve nasıl yaptığımı da blog olarak paylaşmayı planlıyorum. Şimdilik bu kadar :)

Eğer benimle tanışmak, bir merhabalığımız olsun isterseniz bana herhangi bir kanaldan ulaşabilirsiniz. (Tercihen twitter)

Stay UNSATISFIED !!